Лабораторний висновок

Для того, щоб наші клієнти були впевнені в якості придбаної продукції, нижче ми пропонуємо завантажити звіт з приводу купленого Вами меду, зроблений найавторитетнішим лабораторним центром Євросоюзу – QSI.
Лабораторний центр QSI, Бремен, Німеччина є лідером в дослідженні якості меду з більш ніж 60 річним досвідом.
Щоб завантажити звіт, введіть, будь ласка, в поле номер партії продукції, яка зазначена на кожному відрі або бочці продукції TM Nectarica і натисніть кнопку «завантажити».


Будь ласка, введить коректний номер партії

Звіт включає в себе результати лабораторних досліджень Вашої партії меду на можливу наявність в ньому залишків ветеринарних препаратів, на його можливу фальсифікацію, фізико-хімічний аналіз, підтвердження ботанічного і географічного походження меду.
Задля правильного розуміння результатів аналізу QSI Ви можете знайти керівництво за посиланням.
Також кожна партія меду проходить дослідження в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи м. Києва на предмет наявності пестицидів, важких металів, вимірюється радіаційний фон, мед вдруге аналізується на наявність в ньому залишкових ветеринарних препаратів та на інші показники відповідно до вимог законодавства України і ЄС. Даний звіт може бути наданий клієнту на вимогу.